Hydrografika – znana od niedawna metoda drukowania!

Hydrografika to jedna z nowoczesnych metod , która pozwala otrzymać kolorowe wydruki. Metoda ta należy do technologii FDM. Hydrografika to metoda dostępna od stosunkowo niedawna. Umożliwia na przenoszenie wzorów graficznych znajdujących się na specjalnej folii. Aby proces ten można było wykonać, niezbędna jest woda. Hydrografika może być użyta do pokrycia naprawdę różnych przedmiotów, jest używana między innymi przy tuningu optycznym samochodów, motocykli oraz quadów.

Read more

prawidłowo dbać o higienę wentylacji i klimatyzacji?

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że nie tylko super jakość systemu klimatyzacji i wentylacji, zainstalowanych w budynku stanowi gwarancję ich dobrej wydajności i poprawnego działania. Oprócz regularnego serwisowania, do powinności właściciela, zarządcy budynku bądź pracodawcy należy ponadto regularne dbanie o ich czystość. Dlaczego?

Read more

Ochrona środowiska to bardzo istotna sprawa, musisz być świadom, jak postępować przy gospodarowaniu odpadami

Obecnie bardzo wiele uwagi poświęca się kwestii ekologii i ochrony środowiska. Robi się wszystko, aby jak najbardziej odciążyć otoczenie od zanieczyszczeń i śmieci powstałych za sprawą działalności człowieka. Zakłady przemysłowe stanowią znaczne zagrożenie dla środowiska naturalnego, przez co bardzo istotne jest, aby działać w zgodzie z określonymi zasadami i należycie gospodarować powstałymi odpadami.

Read more

Wielokondygnacyjne systemy magazynowe

Niezwykle wygodnym i kilkakrotnie powiększającym przestrzeń użytkową magazynu są wielopoziomowe systemy magazynowe. Do wznoszenia ich wykorzystuje się standardowe regały paletowe lub półkowe. Wykorzystanie potencjału tych regałów z możliwością rozbudowy wielopoziomowej znacznie powiększa nam powierzchnię magazynu, a trwała i solidna konstrukcja umożliwia pewne użytkowanie. Stosując wielopoziomowe systemy magazynowe trzeba zaopatrzyć się w przydatne urządzenia do transportu.

Read more

Dopasuj typ szkolenia do specyfiki swojego przedsiębiorstwa – przez to zyskasz najlepsze efekty

Dzisiejsza propozycja szkoleń dla uczestników indywidualnych i firm jest nad wyraz urozmaicona oraz interesująca. Bardzo wielki nacisk kładzie się na ewentualność zwiększania kwalifikacji i poszerzania zakresu wiedzy przez uczestnictwo w takich spotkaniach. To doskonała alternatywa dla przedsiębiorców, którzy są zdania, że ich pracownikom przyda się wsparcie i motywacja w uzyskiwaniu lepszej efektywności oraz jeszcze doskonalszych efektów.

Read more

« Older Entries