Spartańska męskość w dzisiejszej łazience

Każdy zna co oznacza elegancka pani. Wprawdzie wyobrażenie owo może się troszeczkę różnić w poszczególnych sytuacjach, jednak mniej więcej wiadomo „mała czarna” plus obcasik zawsze się sprawdzają. Prócz tego jeszcze dobre pachnidło (niekoniecznie francuskie) i oto mamy wzór eleganckiej damy.

Read more

Firmowe etui nie tylko do ochrony telefonu, czyli o funkcjach dobrego pokrowca?

Niewrażliwe na upadki, dobrane pod kolor etui na komórkę, iPada to konieczne wyposażenie dla tych, którzy chcą zadbać o swój sprzęt. I wygląd zarazem. Jakie wyróżniki cechują nowoczesne osłonki na nasze elektroniczne cacka? Zobaczmy na przykład na case do Sony Xperia M4 Aqua. To pokrowiec dedykowany tylko i wyłącznie dla telefonów Motoroli. Producent zadbał o parę niezbędnych czynników, które klient-właściciel sprzętu i nowoczesnej kabury chciałby mieć spełnione. Jakie?

Read more

Szukamy idealnego konta oszczędnościowego!

Kiedy sensownie podchodzimy do swojego życia bez cienia wątpliwości potrafimy mocno docenić ogromne znaczenie oszczędzania kasy. Wiadomo – nie ma żadnego sensu przesadzać w chomikowaniu pieniędzy, ale można powiedzieć, że jeżeli ktoś ma takowe możliwości, a do tego rodzinę, bez cienia wątpliwości nie powinien nie oszczędzać nieco kasy.

Read more