Jedynie sprawdzone informacje na temat odszkodowań

W zakresie obowiązków przewoźników lotniczych wobec opóźnienia, zagubienia lub zniszczenia bagażu odpowiada Konwencja Montrealska. Jest to regulacja, wedle której pasażer posiada pełne prawo wymagać odszkodowania wynoszące ponad 5000 zł. Odpowiednie odszkodowanie za opóźniony lot wydane w określonym czasie należy do obowiązków przewoźnika. Uzyskanie zwrotu kosztów jest zależne od kilku ważnych czynników i to pokrzywdzony pasażer wyjaśnić swoją sytuację.

Read more

Stale poszukujesz niezłego kuriera? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

W obecnych czasach rynek usług kurierskich jest niezwykle rozwinięty w naszym kraju. Zwykle zamawiamy wszelkiego rodzaju zakupy w sieci, zatem potrzebujemy również kogoś, kto dostarczy te sprawunki prosto do drzwi naszego domu. W takich przypadkach bez wątpliwości najlepiej sprawdzą się firmy kurierskie – zwykle wolimy je od Poczty Polskiej, bowiem działają o wiele sprawniej i nie trzeba tak długo czekać na dostarczenie przesyłki. Jaka zatem firma kurierska będzie odpowiednia? Oczywiście to wszystko zależne jest między innymi od naszych oczekiwań.

Read more

Z jakich powodów warto wynająć agencję ochroniarską zamiast zatrudniać ludzi do tego celu.

Zwiększająca się liczba firm rezygnuje z zatrudniania swoich pracowników do ochrony, a zatrudnia do tego specjalistyczne podmioty. Działania takie podyktowane są wieloma względami. Na pewno istotne będą tu finanse, ostatecznie przeniesienie takich usług na zewnętrzny podmiot i rozliczanie się za pomocą faktur będzie z pewnością wygodniejsze.

Read more