Reklama na telebimie – czyli dlaczego warto inwestować w reklamę medialną

Projektując kampanię reklamową dla swojej firmy warto brać pod uwagę różne rodzaje reklamy, w tym także reklamę na telebimie. Jest to jedna z bardziej interesujących form reklamy zewnętrznej, bowiem z jednej strony przyciąga uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, zwłaszcza, jeśli zaprojektowany film jest naprawdę osobliwie zmontowany.

Telebim

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Telebim to idealne rozwiązanie, jednak trzeba zatroszczyć się o to, by zaprezentowana reklama stanowiła ciekawą kompozycję. W związku z tym opłaca się wejść we współpracę z profesjonalną firmą trudniącą się robieniem prezentacji firmowej. To, jak długa będzie to prezentacja oraz jakie będą zastosowane rozwiązania potęgujące efekt, zależy od budżetu jakim dysponujemy. Warto odłożyć większą kwotę na tego rodzaju reklamę, szczególnie, jeśli wiemy, że może ona trafić faktycznie do sporej liczby odbiorców.

Jeżeli potrzebne Ci nowe źródło natchnienia, zerknij koniecznie (www.bioplanet.pl/zywnosc) pod ten odnośnik. Zobaczysz w tamtym miejscu artykuły utrzymane przy pomocy podobnej retoryki.

Wpływa na to na pewno umiejscowienie telebimu.

Najodpowiedniejsze są te lokalizacje, gdzie generowany jest duży ruch, ale równocześnie piesi, czy kierujący muszą się na chwilę zatrzymać. Ta chwila przeznaczona jest właśnie dla nas, a właściwie na prezentację naszej firmy. Idealnymi miejscami są zatem zwłaszcza różnego rodzaju place i skrzyżowania w mieście, gdzie występuje sygnalizacja świetlna.

Świetnym przykładem jest telebim Toruń Plac Skarbka – . W takiej ruchliwej okolicy kierowcy, szczególnie w godzinach szczytu muszą mimo woli postać jakiś czas na światłach.

Jeżeli jest w prezentowanym tekście coś cennego dla Ciebie, to bez zwłoki zobacz obowiązkowo także tamto opracowanie (https://pkpcs.pl/) – w nim także zobaczysz wiele podobnych wiadomości.

Telebim w takiej lokalizacji to więc doskonałe rozwiązanie. Te parę minut może z jednej strony urozmaicić kierowcom oczekiwanie na światłach, a z drugiej być dla nas świetnym rozwiązaniem na rozreklamowanie produktów.

Ważne jest, by zaprezentowany film w telebimie był faktycznie atrakcyjny – a więc świetnie przedstawiał ofertę naszej firmy oraz wykorzystywał oryginalne rozwiązania w czasie prezentacji, dzięki którym kierowcy czy piesi zwrócą na reklamę uwagę. Warto wykorzystać też rozwiązania, które zawsze się sprawdzają – humor, niestandardową sytuację, czy wizerunek znanej postaci. Rodzaj kompozycji będzie uzależniony tak jak już uprzednio wspomniano od ilości funduszy. Profesjonalna agencja reklamowa będzie potrafiła jednakże przygotować naprawdę oryginalny film za nawet niewielkie pieniądze.