Jak można na własną rękę stworzyć własny kubek ze zdjęciem?

Napoje takie jak kawa czy też cappuccino zazwyczaj pijemy albo w typowych szklankach, bądź w kubkach, jakie posiadają co najwyżej nadrukowane imię bliskiej osoby. A przecież wcale nie musi tak zostać.

Globalna mapa infekcji

Autor: PRowokacja Agencja Public Relati
Źródło: PRowokacja Agencja Public Relations

Każdego dnia rankiem może przywitać nas przy tej okazji promienisty uśmiech naszych dzieci spoglądających wprost z trzymanego przez nas w dłoni eleganckiego kubka.
Jest to do zrobienia z tego powodu, że aktualnie możemy zlecić wykonanie tego typu pamiątki jaką jest kubek ze zdjęciem. Mogłaby to być niemalże dowolna fotografia, np.

Intryguje Cię kwestia poruszana w tym wpisie? Zobacz oprócz tego też inne pokrewne materiały – zwyczajnie wejdź tutaj rozliczanie pit konin.

z naszych wycieczek bądź takie, jakie upamiętnia jakąkolwiek rodzinną imprezę (imieniny naszego dziecka). Takie kubki mogą zostać produkowane za pomocą techniki sublimacji termicznej. Wymagane są oczywiście odpowiednie urządzenia, zatem m.in.

Musisz wiedzieć, że nasza witryna (https://www.kabus.pl/?sh=drazki_drewniane) może pomóc Ci w zgromadzeniu zajmujących danych na jakikolwiek wątek. Ta strona na pewno Ci się spodoba.

drukarka, która posiada tzw. tusz sublimacyjny, prasa transferowa czy też surowce przystosowane do sublimacji. Należy mieć w laptopie odpowiedni schemat. Potem trzeba wydrukować na wspomnianej drukarce (na specjalnym papierze) szkic, który zamierzamy wydrukować na kubku. Następnie kubek należy włożyć do prasy transferowej razem z wcześniej przygotowanym projektem. Później pod wpływem temperatury tusz zamienia się w gaz oraz przesiąka do poliestru, którym pokryte są surowce do termosublimacji.

komoda

Autor: Maegan Tintari
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ten proces wydaje ci się zagmatwany, to wiedz, że dla specjalistów nie tworzy on żadnego kłopotu.

Co więcej dobra spółka może zrobić taki kubek ze zdjęciem za naprawdę niewielkie pieniądze (rzędu kilkunastu złotych) w niezwykle krótkim czasie. Z tego też powodu ze względu na wszystkie detale, czasem lepiej jest przekazać sprawy fachowcom.
Tagged with: